Dystrybucja ulotek reklamowych

dystrybucja ulotek reklamowychZarówno dystrybucja jak i kolportaż ulotek, przedstawiony nieco dalej, to nasze dwie z trzech naszych najnowszych usług (trzecią są badania tajemniczy klient), które mimo niedawnego wdrożenia cieszą się już stosunkowo dużym zainteresowaniem. Warto tutaj podkreślić, iż dystrybucja ulotek w oparciu o bazy adresowe obsługiwane przez nasze aplikacje dedykowane, to nieco odmienna forma od kolportażu, bowiem tutaj zajmujemy się pojedynczym, indywidualnym dostarczaniem ulotek do pojedynczych klientów, przez co też, wymaga to stosunkowo sporego nakładu pracy, bądź też korzystania z usług firm pocztowych, z czego bardzo często w pracy korzystamy.

Oczywiście do poprawnej dystrybucji ulotek, niezbędne nam będą odpowiednio przygotowane bazy adresowe potencjalnych klientów, w których będziemy mogli wybierać według różnych kryteriów, tylko te osoby na przykład, które stanowią najbardziej potencjalnie zainteresowane grono odbiorców danego rodzaju towaru czy też usługi.

Oferujemy tutaj profesjonalne przygotowanie ulotek przeznaczonych do dystrybucji, co także jest rzadko spotykanym połączeniem, bowiem większość firm dystrybuujących ulotki, wymaga dostarczenia już gotowych materiałów reklamowych. My zaś zajmujemy się całym procesem od samego początku, począwszy od projektu, wykonania, wydruku, produkcji, a na dostarczeniu do potencjalnych klientów skończywszy.

Usługa dystrybucji ulotek, w oparciu o profesjonalne bazy adresowe, skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, działających na większą skalę, bowiem w przypadku mniejszych ilości, dystrybucja byłaby absolutnie nieopłacalna, toteż, raczej preferujemy współpracę z firmami świadczącymi swoje usługi na masową, najlepiej ogólnokrajową skalę.

One Thought on “Dystrybucja ulotek reklamowych

  1. Pingback: Kolportaż ulotek reklamowychRollStand | RollStand

Post Navigation