Mailing

mailingUsługa wysyłki mailingu, to kolejna z bardzo dobrze przygotowanych usług w RollStand. Oferujemy tutaj profesjonalne wysyłanie mailingu do dowolnych osób, wybranych według ustalanych kryteriów z naszych baz danych. W razie konieczności jesteśmy w stanie w krótkim czasie uzupełnić nasze bazy, bądź też stworzyć zupełnie nowe, obejmujące nieujęte dotychczas kryteria oceny osób, a jest to możliwe dzięki wykonywanemu przez nas oprogramowaniu dedykowanym. Wysyłamy mailing, bardzo skutecznie, a co za tym idzie, efekty działania marketingowego w tym zakresie są zawsze stosunkowo szybko widoczne.

Przykładowo, możemy zaproponować mailing medyczn, czyli mailing, którego adresatami są tutaj lekarze. W tym szczególnym przypadku, sami wybieramy odpowiednich przedstawicieli, spełniających kryteria naszego klienta, na przykład pod względem dokładnej specjalizacji, czy też regionu w którym zamieszkuje, a następnie rozsyłamy odpowiednio przygotowany mailing do lekarzy, zaś odpowiednio na niego reagują. Przede wszystkim zaznajamiają się z ofertą naszego klienta, co jest przecież najważniejsze, aczkolwiek można tutaj także odpowiednio przygotować mailing, aby lekarze, na niego udzielali odpowiedzi, co będzie dla nas jednoznaczne, z wnikliwym przejrzeniem mailingu.

Mailing zlecany w Rollstand, jest zawsze wykonany na czas, sprawny i skuteczny, bieżący stan wykonywanych operacji można weryfikować dzięki rozbudowanemu systemowi raportowania, a co równie ważne, oferujemy także bardzo przystępne ceny. Wystarczy się z nami skontaktować aby zapewnić sobie odpowiednie informacje, oraz ustalić ceną Państwa mailingu.

Post Navigation


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /home/www/rollstand.pl/wp-content/plugins/wp-googlestats/wp-googlestats.php:68 Stack trace: #0 /home/www/rollstand.pl/wp-includes/plugin.php(470): wp_ftr_googlestats_hook('') #1 /home/www/rollstand.pl/wp-includes/load.php(573): do_action('shutdown') #2 [internal function]: shutdown_action_hook() #3 {main} thrown in /home/www/rollstand.pl/wp-content/plugins/wp-googlestats/wp-googlestats.php on line 68